انواع سوله

معایب سوله ها و مزایا ، بررسی دوام ، ماندگاری و جابجایی سوله ها
اسفند ۲۳, ۱۳۹۹
سوله دست دوم در زنجان چگونه فروخته می شود و از کدام مجموعه می توان خرید کرد؟
اسفند ۲۳, ۱۳۹۹
معایب سوله ها و مزایا ، بررسی دوام ، ماندگاری و جابجایی سوله ها
اسفند ۲۳, ۱۳۹۹
سوله دست دوم در زنجان چگونه فروخته می شود و از کدام مجموعه می توان خرید کرد؟
اسفند ۲۳, ۱۳۹۹

انواع سوله

انواع سوله

در این مقاله انواع سوله را بر اساس سبک، اندازه، سقف، مواد، پایه و ویژگی ها آورده شده است. ما یک سوله حیاط خلوت داریم و داشتن آن عالی است. در واقع فضای بیشتری برای ذخیره چیزهای مفید داریم. اگر حیاط دارید یک سوله یک کمک عالی برای کمک به درهم ریختگی گاراژ شما است.

انواع سوله شیروانی سوله گمبرل نوع سوله

انواع سوله :

گمبرل

انتخاب سبک مناسب سایبان برای شما مهم است. زیرا این سبک نه تنها ظاهر بلکه همچنین فضای زیادی را برای ذخیره وسایل خود در داخل تعیین می کند. یکی از انواع سوله به سبک گمبرل بسیار محبوب است زیرا سقف آن چنان شیب دار است که فضای هد زیادی را در واحد ایجاد می کند. به دلیل وجود این فضای اضافی شما می توانید به راحتی یک سقف یا زیر شیروانی در سوله بسازید و فضای ذخیره سازی اضافی را بدون از بین بردن فضای قابل استفاده مورد نیاز به شما اختصاص دهد. اگر به دنبال این هستید که یک کارگاه در سوله خود داشته باشید یا می خواهید ماشین خود را ذخیره کنید این نوع سوله ایده آل است زیرا مطمئناً فضای کافی را بدون احساس تنگ بودن در اختیار خواهید داشت.

انواع سوله : شیروانی

سوله شیروانی متداول ترین انواع سوله است که می توانید خریداری کنید. به همین دلیل مطمئناً گزینه های زیادی برای انتخاب خواهید داشت. صاحبان خانه نگاهشان را با سقف شیبدار و ملایم خود که در وسط واحد و برجستگی جذاب در بالا به اوج خود می رسد دوست دارند. این یک شکل کلاسیک است. و در هر ملکی بسیار زیبا به نظر می رسد.

مهم نیست که شما چه سبکی از خانه دارید. شما قادر خواهید بود در این سبک از سوله کمی فضای اتاق زیر شیروانی اضافی ایجاد کنید. اما نه به اندازه گمبرل. این سوله ها نزد صاحبان خانه هایی که باید وسایل باغ خود را نگهداری کنند مکانی برای گلدان گیاهان خود داشته باشند. یا موتورهای خود را ایمن کنند بسیار محبوب است. شما می توانید به راحتی این نوع سوله ها را در اندازه های مختلف خریداری کنید. و حتی با افزایش اندازه، ظاهر آن ها عالی خواهد بود.

چارطاقی

یکی دیگر از انواع سوله مدل چارطاقی است. ساخت این نوع سوله به طرز باورنکردنی آسان است و یک پروژه عالی برای صاحب خانه ای است که سوله می خواهد اما مجبور به خرید آن نیست. سهولت آن ها تا حدی به این دلیل است که آن ها بر روی یک دیوار از قبل موجود در خانه شما ساخته شده اند. بنابراین شما برای ساختن سوله ای که عاشق آن خواهید بود مجبور نیستید یک کار کامل را انجام دهید. در حالی که می توانید آن ها را به عنوان سازه ای مستقل ایجاد کنید. اما محبوبیت آن ها در خانه، گاراژ یا ساختمان دیگر بسیار بیشتر است. زیرا این بدان معنی است که شما فقط باید سه ضلع و سقف شیب دار را بسازید. به دلیل همجواری با خانه شما آن ها مکانی عالی برای ذخیره گریل، اسباب بازی های حیاط و حتی ماشین چمن زنی شما می سازند.

جعبه نمکی

اگر می خواهید سوله شما شبیه خانه ای کوچک رنگ آمیزی شود و از ظاهری که با خانه فعلی شما مطابقت دارد سوله نمکی یک انتخاب عالی است. به دلیل شکل آن می تواند به راحتی بزرگتر یا کوچکتر شود و در تعدادی از کاربردها ایده آل باشد. بسیاری از مردم عاشق ساختن سوله های نمکی به عنوان خانه بازی برای فرزندان خود در ملک خود هستند. و می دانند که آن ها به همان اندازه که کاربردی هستند نیز جذاب هستند.

بخشی از این سوله که آن را از انواع دیگر متمایز می کند این است که سقف از ساختاری کمی متفاوت برخوردار است. در حالی که این شیب به هم می خورد و در بالای یک خط الرأس همانند سوله شیروانی متصل می شود. و در واقع یک طرف سقف کوتاهتر از دیگری است. این یک طراحی بسیار جذاب ایجاد می کند. اما اگر بخواهید با این پروژه ساخت و ساز مقابله کنید ساخت آن بسیار دشوار است. و ساخت این یک سوله عالی برای خرید از یک خرده فروشی معتبر است. آن ها می توانند برای هر نوع ذخیره سازی استفاده شوند. و از آنجا که جذاب هستند بد نیستید که آن ها را نزدیک خانه خود داشته باشید.

برای خرید انواع سوله دسته دوم می توانید به وب سایت آسیا سوله مراجعه نمایید.

جهت ورود به وبلاگ صفحه این صفحه کلیک کنید.

دیدگاه ها بسته شده است